або
+380979523376 viber
DSD
В наявності
код товару 3.4.3 В
Концентрат Фреш Целлс Де Люкс робить благотворний вплив на ріст волосся.
Концентрат Концентрат Фреш Целлс Де Люкс благотворно впливає на ріст волосся.
Продукт демонструє найбільш виражені стимулюючі властивості на ріст волосся. Концентрат містить компонент CEGABA (Кегаба), новий стимулюючий агент для росту волосся (похідне гамма-гідроксимасляної кислоти, природний метаболіт із властивостями факторів росту).
У поєднанні з пальметто, стовбуровими клітинами яблуні та антиоксидантами, концентрат Фреш Целлс DSD De Luxe 3.4.3B демонструє виражений ефект росту волосся навіть при важких формах алопеції.
Застосування: Струсіть флакон. Нанесіть концентрат на шкіру голови та розподіліть за допомогою м'яких масажних рухів. Чи не змивайте. Можна змішувати з будь-яким іншим продуктом DSD. Застосовувати щодня. Мінімальний курс, що рекомендується, становить 3 місяці, якщо не рекомендується інше. При попаданні в очі негайно промийте водою.
ціна 1240 грн
ціна 1650 грн
ціна 2770 грн
ціна 2985 грн
ціна 1950 грн
ціна 1298 грн
ціна 2460 грн
ціна 4350 грн
Залишити свій відгук
ціна 2227 грн
ціна 2326 грн
ціна 25889 грн
Залишити свій відгук