або
+380979523376 viber
Dermalogica
В наявності
код товару 110541
Ніжний гель-крем для реактивної шкіри. Сприяє заспокоєнню, а також зменшенню почервоніння та дискомфорту чутливої, сенсибілізованої, подразненої шкіри.
Заспокійливий крем-гель, що очищає Dermalogica Ultracalming Cleanser делікатно зміцнює захисний бар'єр шкіри. Легко змивається водою або видаляється за допомогою бавовняних дисків у разі, якщо шкіра не переносить воду. Не залишає липкий залишок після видалення. Не містить штучних ароматизаторів та барвників.
Спосіб застосування: виконайте Подвійне очищення Dermalogica, використовуючи на першому етапі PreCleanse. Потім легкими рухами, що масажують, розподіліть очищувач по шкірі. Змийте теплою водою або зніміть залишки сухими бавовняними дисками. На завершення розпорошіть на шкіру UltraCalming Mist і нанесіть Barrier Repair.
ціна 2850 грн
ціна 1320 грн
ціна 2040 грн
ціна 2970 грн
ціна 2024 грн
ціна 1012 грн
ціна 1190 грн
ціна 1296 грн
ціна 1196 грн
Залишити свій відгук
ціна 2070 грн
Залишити свій відгук